سوالات متداول


اناردونی یک اپلیکیشن برای ارائه برنامه‌های iOS است که به کمک آن می‌توانید برنامه‌های ایرانی و غیرایرانی مربوط به iOS را روی آیفون یا آیپدتان نصب کنید.


خیر
انتشار برنامه در بستر اناردونی کاملا رایگان انجام میشود و باعث افتخار ماست که خدمتی در راه آسان شدن فرآیند سخت‌گیرانه انتشار برنامه‌های iOS انجام داده باشیم.


وارد پنل توسعه دهندگان به آدرس developer.anardoni.com بشید. از منوی سمت راست گزینه برنامه‌ها رو انتخاب کنید. در صفحه باز شده، بر روی گزینه «افزودن برنامه جدید» کلیک کرده و نوع برنامه را انتخاب کنید. فرم باز شده را پر کنید و مراحل رو جلو برید. در نهایت اپلیکیشن شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می‌گیرد…


اگر اپلیکیشن شما با قوانین و مقررات انتشار اپلیکیشن در اناردونی مطابقت نداشته باشد، رد می‌شود. شما می‌توانید دلیل رد شدن اپلیکیشن خود را در قسمت قطار انتشار و سپس بخش ورژن کنترل مشاهده کنید. در این قسمت تیم بررسی اناردونی جهت اطلاع از دلیل رد شدن اپلیکیشن شما، یادداشتی قرار می‌دهند که می‌توانید مطالعه و جهت رفع مشکل اقدام کنید…
https://developer.anardoni.com/review/guidelines?lng=fa





اگر در ارسال اپلیکیشن مشکل دارید، دقت کنید که حتما از مرورگر کروم استفاده کنید، از وی‌پی‌ان یا پروکسی استفاده نکنید و در صورت وجود هرگونه مشکل، کش مرورگر خود را حذف کرده و مجدد اقدام به ارسال اپلیکیشن کنید.


در پنل توسعه دهندگان وارد تنظیمات مربوط به اپلیکیشن خودتون بشید، می‌توانید از قسمت پایین صفحه نشان‌ها را دانلود کرده و در وبسایت خود قرار دهید.




جهت انتشار اپلیکیشن خود باید فایل iPA داشته باشید و خروجیتون از نوع ادهاک باشه که تنها با داشتن حساب توسعه دهنده اپل امکان پذیر است.

https://anargift.com/products/developer-account


اناردونی با شروع سال ۹۹ قوانین بررسی اپلیکیشن‌ها را تغییر داد؛ دستورالعمل‌های اناردونی در مورد ثبت اپلیکیشن‌ها بسیار ساده است. ما به دنبال ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران هستیم که این منجر به یک فرصت عالی برای کاربران و توسعه دهندگان خواهد شد. هر اپلیکیشن در اناردونی توسط متخصصان بررسی می‌شود و تیم محتوا به کاربران کمک می‌کند تا هر روز با اپلیکیشن‌های جدید آشنا شوند.
با ورود به لینکی که در ادامه آورده‌ایم، شما قادر به مشاهده آخرین دستورالعمل‌ها که به ۵ بخش دسته بندی شده‌اند، خواهید بود: ایمنی – عملکرد – کسب و کار – طراحی و حقوقی. اناردونی دائما در حال تغییر و بهبود است تا بتواند نیاز کاربران را برطرف کند. اپلیکیشن شما نیز مانند اناردونی باید تغییر و بهبود پیدا کند تا بتواند بر روی اناردونی باقی بماند…

قوانین انتشار اپلیکیشن‌های IOS در اناردونی



زمان بررسی اپلیکیشن‌ها حداکثر ۲۴ ساعت می‌باشد، اما معمولا زودتر انجام می‌شود. (روزهای تعطیل یکم دیرتر بررسی صورت می‌گیرد)


خیر، صرفا جهت انتشار اپلیکیشن هزینه‌ای دریافت نمیشه، اما اگر به عنوان کاربر قصد نصب کردن اپلیکیشن خود را از اناردونی داشته باشید، باید ثبت دیوایس انجام دهید که مشمول هزینه خواهد شد.

فقط شما برای اینکه بتونید از اپلیکیشنتون خروجی ادهاک بگیرید و داخل اناردونی فایل رو آپلود کنید، باید حتما اکانت دولوپر اپل داشته باشید که می‌تونید از لینک پایین تهیه کنید:

https://anargift.com/products/developer-account⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠


باندل آیدی شناسه منحصر به فرد هر اپلیکیشن در اکوسیستم آی او اس است. این شناسه منحصر بفرد بوده و شما نمی‌توانید برای یک اپلیکیشن چندین باندل آیدی ثبت کنید و بلعکس.
همچنین دقت کنید برای اپلیکیشن‌های با محتوای یکسان، چندین باندل آیدی ثبت نکنید. اگر قصد دارید آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن خود قرار دهید، دو راه پیش روی شماست:
1. باید حتما با همان باندل آیدی قبلی، اپ را بارگذاری و آپدیت کنید.
2. درخواست حذف نسخه قبلی اپلیکیشن را ثبت کنید تا پروسه حذف نسخه قبلی انجام شود و سپس نسخه جدید را قرار دهید.


اگر قصد دارید آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن خود قرار دهید، دو راه پیش روی شماست:
1. باید حتما با همان باندل آیدی قبلی، اپ را بارگذاری و آپدیت کنید.
2. درخواست حذف نسخه قبلی اپلیکیشن را ثبت کنید تا پروسه حذف نسخه قبلی انجام شود و سپس نسخه جدید را قرار دهید.